Przeszła męczarnie – Przyczyną choroby był JEDEN SKŁADNIK SPOŻYWCZY! Leczył ją neurolog, hematolog i endokrynolog

2018.06.02 10:59 Kinga Gołąbek
anemia

Historia 25-letniej Pauliny daje wiele do myślenia. Dziewczyna przeszła prawdziwe piekło, a to wszystko za sprawą braku trafnej diagnozy. Po latach męczarni i kilu pobytach w szpitalu, tajemnicę uciążliwej choroby odkrył gastrolog.

Bóle głowy, duszności, zawroty, częste biegunki i zaparcia, do tego nawracające bóle mięśni i niski poziom hemoglobiny. To wszystko sprawiło, że dziś 25-letnia Paulina przez całe życie borykała się z nieustępującą chorobą. 

[ZOBACZ: Spacerująca kobieta dokonała MAKABRYCZNEGO odkrycia! Na swojej drodze znalazła REKLAMÓWKĘ, w której był NOWORODEK!]

W wieku 5 lat lekarze stwierdzili u niej anemię, brakowało jednak jej przyczyny. Brak odpowiedniej diagnozy uniemożliwiał dalsze leczenie, a uciążliwe objawy stale się nasilały. Niski, ledwo przekraczający połowę wymaganej normy poziom hemoglobiny stale spadał. Lekarze mówili o konieczności przetaczania krwi. Poprawa następowała, ale za każdym razem dziewczyna ponownie trafiała na szpitalny oddział.

Niska hemoglobina obniżała ciśnienie krwi, co było powodem uciążliwych migren i duszności. Po kilkunastu latach leczenia, przyczynę choroby odkrył przypadkowo gastrolog. Wszystko było spowodowane celiakią, czyli uczuleniem na gluten. Odstawienie zawierających alergen produktów podniosło poziom hemoglobiny, a co za tym idzie zakończyło batalię z uciążliwymi objawami choroby. 

[ZOBACZ KONIECZNIE: SIKASZ POD PRYSZNICEM? Musisz znać tego skutki. Na pewno Cie zaskoczą!]

 

SIKASZ POD PRYSZNICEM? Musisz znać tego skutki. Na pewno Cie zaskoczą![ZOBACZ: Spacerująca kobieta dokonała MAKABRYCZNEGO odkrycia! Na swojej drodze znalazła REKLAMÓWKĘ, w której był NOWORODEK!]

fot.: pixabay / kg