1 2 3 4 5

Średnia ocen:
Brak ocen!

Zawód: stomatolog
Imię: Dental
Nazwisko: White
Adres: ul. Sebastiana Klonowicza 2
Województwo: wielkopolskie
Telefon komórkowy: 519283581
Telefon stacjonarny:
E-mail: dentalwhite@zennobiznes.pl
Strona WWW: http://dentalwhite.pl
Gabinet : Centrum Stomatologii Dental White w Warszawie świadczy wysokiej jakości usługi dentystyczne. Duży zakres prowadzonych badań, zabiegów i procedur zawiera 170 pozycji. W połączeniu z doświadczoną kadrą i nowoczesnym sprzętem sprawia to, że niemal każdy problem zostanie rozwiązany.
Wachlarz badań, zabiegów i procedur zawiera profilaktykę, m.in.: usuwanie kamienia, polerowanie, lakierowanie i piaskowanie zębów, skaling i flouryzację, a także konsultacje i przeglądy stomalogiczne. Oferta zawiera też wypełnianie ubytków, odbudowę zebów i zabiegi stomatologiczne dla dzieci. W obszarze endodoncji oferowane jest leczenie kanałowe, w tym wypełnianie i udrażnianie kanałów. Protetyka obejmuje m.in. punkty porcelanowe, korony cyrkonowe, oraz wkłady, licówki, szyny i protezy.
Centrum stomatologii Dental White prowadzi także zabiegi chirurgiczne m.in. ekstrakcję i dłutowanie zebów, wstawianie implantów, a ponadto podnoszenie dna zatoki szczękowej i rekonstrukcję kości. Oferta obejmuje także stomalogię dentystyczną, w tym wybielanie zębów, oraz ortodoncję, takie jak zamieszczanie aparatów ortodontycznych.